Dietetyka

Suplementacja PRO

99,00 zł

Trenujesz sport zawodowo? Potrzebujesz suplementów, dzięki którym zdobędziesz najlepsze wyniki. To właśnie suplementy pozwolą Tobie na regenerację organizmu, który w czasie dużego wysiłku wykazuje wzmożone zapotrzebowanie na kluczowe składniki diety. Profesjonalne suplementy o sprawdzonym działaniu zapewnią maksymalną wydolność Twojego organizmu i umożliwią osiągnięcie sukcesu.


O wyniku zawodowego sportowca potrafi zadecydować czasami jedna sekunda a niekiedy nawet jej ułamek. Twoja dieta nie może być perfekcyjnie zbilansowana, ponieważ treningi zajmują Ci zbyt dużo czasu? Możesz potrzebować profesjonalnej suplementacji, odpowiednio dobranej przez wykwalifikowanego dietetyka sportowego.Odpowiednio dobrana suplementacja:

  • pozwoli pokryć zwiększone zapotrzebowanie na składniki odżywcze, witaminy i minerały
  • wspomoże procesy regeneracji mięśni, kości i stawów
  • pozwoli utrzymać treningi na wysokim poziomie intensywności


Więc jeśli jesteś sportowcem, który potrzebuje czegoś więcej niż gainer i kreatyna, to ta usługa jest skierowana właśnie do Ciebie. Napisz do nas lub zapytaj rozpisanie Suplementacji PRO podczas wizyty. W ramach tej usługi przeanalizujemy Twoje żywienie oraz treningi i przygotujemy profesjonalny plan suplementacyjny na 3 miesiące.

Polecane usługi