Dietetyka

Monitoring dietetyczny

499,00 zł

Zdajesz sobie sprawę, że zmiana stylu życia i nawyków żywieniowych nie jest natychmiastowa? Jest to maraton, a nie sprint. I to maraton z przeszkodami, z gorszymi i lepszymi chwilami, z momentami słabości, ale także z małymi i większymi sukcesami, składającymi się na osiągnięcie upragnionego celu.


Mówi się: “zakochaj się w procesie”. Naszym zdaniem jest to jeden z trafniejszych cytatów motywacyjnych z jakimi się spotkaliśmy. Kluczem do długotrwałych efektów jest praca nad tym, aby szczerze polubić swój nowy styl życia i nie traktować go jak zła koniecznego.

Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Jeśli osiągniesz cel zbyt łatwo, a zdrowy styl życia będzie dla Ciebie tylko przejściowym środkiem do uzyskania celu - wrócisz do dawnych nawyków, jeśli natomiast cel będzie się wydawał odległy, a Twoje nowe życie nie będzie odpowiadało Twoim wyobrażeniom - dopadnie Cię frustracja i prędzej czy później odpuścisz walkę. Dlatego, aby mieć długotrwałe efekty, najlepiej polubić nowy styl życia - krótko mówiąc: najlepiej zakochać się w procesie. 


Co otrzymasz decydując się na ten pakiet?

  • Na pierwszej wizycie zbierzemy wszystkie informacje, które będą potrzebne do ułożenia spersonalizowanego jadłospisu, dokonamy analizy składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej, przeprowadzimy wywiad żywieniowy, medyczny oraz przeanalizujemy Twoje wyniki badań.

  • Na drugiej wizycie wręczymy Ci opracowaną specjalnie dla Twoich potrzeb strategię żywieniową. Wskażemy Twoje błędy żywieniowe i doradzimy jak ich unikać.

  • Przez następne 6 miesięcy będziemy do Twojej dyspozycji on-line. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

  • Co miesiąc będziemy się spotykać na regularnych kontrolach (5 wizyt kontrolnych), aby monitorować postępy oraz dokonywać niezbędnych modyfikacji jadłospisu


Przygotowanie do pierwszej wizyty opisane jest tutaj.

Polecane usługi