Dietetyka

Suplementacja

49,00 zł

Dla rozpoczynających treningi niezwykle ważna jest suplementacja, która stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie organizmu na energię, witaminy oraz mikro- i makroelementy. Odpowiednio dobrane suplementy pozwolą przyspieszyć regenerację, zwiększyć potreningową odpowiedź anaboliczną organizmu, jak również zwiększyć tempo redukcji tkanki tłuszczowej.


Zaczynasz ćwiczyć, a więc Twoje zapotrzebowanie na energię, składniki odżywcze, witaminy i minerały rośnie wraz z intensywnością Twoich treningów.

Nie masz czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków, które będą zawierały wszystkie potrzebne Ci składniki odżywcze?

Kiedy konwencjonalne jedzenie nie wystarczy, aby pokryć Twoje zapotrzebowanie, suplementy diety są bardzo wygodnym i skutecznym rozwiązaniem.
Powstaje zatem pytanie: które suplementy mają udowodnione działanie? Które będą odpowiednie dla Twojej dyscypliny sportu?  


Jeśli potrzebujesz porady suplementacyjnej wykwalifikowanego dietetyka sportowego, a jednocześnie dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem, ta usługa jest właśnie dla Ciebie. W jej ramach przeanalizujemy Twoje żywienie oraz treningi i przygotujemy plan suplementacyjny na początek.

Polecane usługi