Dietetyka

Pakiet startowy

299,00 zł

Chcesz zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę, ale nie wiesz jak zacząć? Ciężko trenujesz, a mimo to nie osiągasz zamierzonych celów? Przygotowujesz się do zawodów i chcesz poprawić swoje wyniki?

Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedź brzmi “TAK”, to Pakiet Startowy jest właśnie dla Ciebie.


Co otrzymasz, decydując się na ten pakiet?

  • Na pierwszej wizycie przeprowadzimy wywiad żywieniowo-medyczny, podczas którego zbierzemy informacje dotyczące Twojego stanu zdrowia, nawyków żywieniowych oraz treningu i na ich podstawie stworzymy dopasowaną do Twoich potrzeb strategię żywieniową. Jak przygotować się do pierwszej wizyty? Odpowiedź znajdziesz tutaj.

  • Przeprowadzimy analizę składu ciała, dokonamy pomiarów antropometrycznych oraz omówimy zasady zdrowego odżywiania oparte o najnowsze badania. Ponadto  dokonamy analizy Twojego sposobu żywienia i zaproponujemy pewne modyfikacje, które będzie można wprowadzić w życie już po wyjściu z gabinetu. Przygotowanie do analizy składu ciała jest opisane tutaj.

  • Następnie umówimy się na drugie spotkanie, na którym przekażemy Ci indywidualnie opracowany plan żywieniowy dobrany do Twoich potrzeb. Wytłumaczymy wszystko krok po kroku, odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i udzielimy profesjonalnych porad.

  • Ostatnim etapem jest kompleksowa opieka dietetyczna przez 6 tygodni. W tym czasie będziemy odpowiadać na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości oraz monitorować postępy a gdy przyjdą chwile zwątpienia, nie pozwolimy Ci się poddać!

  • Po 6 tygodniach zaprosimy Cię na wizytę podsumowującą, dokonamy analizy składu ciała i zobaczymy, czy udało się osiągnąć zamierzone postanowienia.

Polecane usługi

Pliki do pobrania