Poradnia dietetyki sportowej

Na rynku istnieje wiele poradni dietetycznych, jednak nadal brakuje specjalistów, którzy są w stanie umiejętnie prowadzić sportowców wyczynowych i amatorów w oparciu o rzetelną wiedzę i tzw. EBN (Evidence-Based Nutrition - Żywienie oparte na dowodach naukowych).

Właśnie dlatego uważamy, że nasze nieustanne kształcenie w dziedzinie dietetyki sportowej i zdobyte doświadczenie, będą nieocenioną pomocą w drodze do sportowych wyników. Sami nie wyobrażamy sobie życia bez aktywności fizycznej i wiemy, że aby osiągnąć zamierzone cele, konieczne jest odpowiednio zbilansowane żywienie.

Uważa się, że to właśnie dieta odpowiada za 70% efektów. My możemy podpisać się pod tym obiema rękami. Oczekiwany progres treningowy może być uzyskany wyłącznie wtedy, gdy sportowiec ściśle stosuje się do zaleceń dietetycznych.

Nieważne czy jesteś zawodowcem, czy  też amatorem, dla nas każdy jest ważny.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych pakietów, z których możesz wybrać najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Dopiero zaczynasz i chcesz zacząć wszystko od podstaw? A może trenujesz już od jakiegoś czasu, ale dopadła Cię stagnacja i nie osiągasz zamierzonych wyników? Zajrzyj do naszej oferty i wybierz coś dla siebie.

Nasze poradnie znajdują się w czterech lokalizacjach w Warszawie. Na Woli (al. Solidarności 129/131), Ochocie (ul. Grójecka 67), Mokotowie (ul. Puławska 92), oraz w Wilanowie (ul. Klimczaka 20).

Nie masz czasu przyjeżdżać do poradni? Nie ma sprawy - dojedziemy do Ciebie do domu lub do klubu sportowego, w którym trenujesz. Oferta obejmuje teren całej Warszawy. Nie mieszkasz w Warszawie? Sprawdź naszą ofertę on-line."Mistrzowie rodzą się z tego, co mają głęboko w sobie – z pragnień, marzeń i wizji."
Muhammad Ali